Výsledky 12 ročníku memoriálu Václava Rejška, turnaje starších přípravek v halovém fotbale

19.02.2013 19:15

V hale byla nejlepší fotbalová přípravka Rokycan

Hala HK Rokycany byla 17.2.2013 dějištěm 12.ročníku Memoriálu Václava Rejška ve fotbale.Turnaj určený žákovským starším přípravkám organizoval SK Starý Plzenec.Osm přihlášených mužstev bylo rozlosováno do dvou skupin, kde se hrálo systémem každý s každým.Ve skupině A si nejlépe vedli mladí fotbalisté z Nýřan, spolu s nimi postoupil do semifinále i tým SK Smíchov Plzeň.Skupinu B vyhrály Rokycany, na druhém místě skončili hráči Dobříva.V prvním semifinále si Nýřany poradily s Dobřívem, druhý souboj o postup do finále mezi Rokycany a SK Smíchovem skončil bez branek.V penaltovém rozstřelu si nakonec postup zajistily Rokycany.Duel o bronz skončil úspěšně pro Dobřív, který zdolal SK Smíchov.Ve finále se radovali hráči Rokycan, kteří porazili 1 : 0 Nýřany a stali se vítězi Memoriálu Václava Rejška.Výsledky turnaje : Skupina A : Nýřany – Mýto 2 : 0, - Žákavá 1 : 0, - SK Smíchov 0 : 0, Smíchov – Mýto 2 : 0, - Žákavá 0 : 0, Žákavá – Mýto 1 : 0.Skupina B : Rokycany – Starý Plzenec 5 : 0, - Dobřív 0 : 0, - Strašice 0 : 0, Dobřív – Starý Plzenec 3 : 2, - Strašice 1 : 1, Starý Plzenec – Strašice 1 : 0.Semifinále : Nýřany – Dobřív 1 : 0, Rokycany – SK Smíchov 0 : 0 /6 : 5 na pokutové kopy/.Zápasy o konečné umístění : O 7.místo : Strašice – Mýto 1 : 0.O 5.místo : Starý Plzenec – Žákavá 1 : 0.O 3.místo : Dobřív – SK Smíchov 2 : 0.Finále : Rokycany – Nýřany 1 : 0.Nejlepší hráč turnaje : Daniel Bešta /SK Smíchov/, nejlepší brankář : Jakub Dvořák /Mýto/.